Galeria

Większość zdarzeń składających się na codzienność naszego przedszkola (zabawy, sytuacje edukacyjne, spotkania, imprezy, realizacje programów i inne) są dokumentowane w postaci zdjęć. Z uwagi na ochronę danych osobowych i wizerunku - nieliczne z nich będą w bieżącym roku szkolnym dostępne wyłącznie po imiennym zalogowaniu rodzica w zakładce "Galeria".

Rodzice rozpoczynający współpracę naszą placówką w danym roku szkolnym otrzymają login i hasło po zakończeniu formalności organizacyjnych dopiero na początku października.
Jeżeli Twoje dziecko uczęszcza już do naszego przedszkola, a nie masz aktywnego loginu i hasła umożliwiających wejście do galerii, skontaktuj się z administratorem strony.

UWAGA!

Wszystkie pozostałe zdjęcia dokumentujące w danym roku szkolnym życie naszego przedszkola - będą posortowane na foldery poszczególnych grup i dwukrotnie - w lutym po Balu karnawałowym i w czerwcu po Tygodniu dziecka, zostaną udostępnione rodzicom w oryginalnym formacie - będzie możliwość ich zgrania.
W tym celu poprosimy w stosownym czasie o przygotowanie i dostarczenie do przedszkola czystego i podpisanego nośnika USB.

Wnętrza

Sala grupy I aSala grupy I bSala grupy II aSala grupy II bSala grupy II cSala grupy III a

Ogród przedszkolny

Ogród przedszkolny 1Ogród-przedszkolny 3